© 2025 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

Співпраця

Музей війни – простір для втілення найамбітніших проєктів.

Локації Музею війни надійно захищені й адаптовані для проведення подій будь-якого характеру. Перевагою є їхнє розміщення в самому серці столиці – під монументом «Батьківщина-мати» та довкола нього.

Наші приміщення не лише підійдуть для проведення урочистих чи ділових заходів, а й стануть ідеальним варіантом для зйомок фільмів, презентацій чи круглих столів.

Досвідчена команда Музею готова допомогти організувати подію, яка приємно запам’ятається вашим гостям.

Кіноконцертний зал

Ідеально підходить для проведення кінопоказів, концертів, організації фестивалів, конференцій та інших заходів.

Виставковий центр

Простір Виставкового центру можна використовувати для створення виставкових проєктів, публічних заходів, проведення майстеркласів та книжкових презентацій. Кав’ярня Музею стане приємним бонусом для проведення будь-якої події.

Нижня брама

Конфігурація фортечної брами XVIII століття створює камерну атмосферу та підходить для створення виставкових проєктів, проведення презентацій, семінарів та заходів різних форматів.

Волонтерство

Станьте волонтером у Музеї, долучившись до процесів документування війни, вивчення історії війн та збройних конфліктів ХХ–ХХІ ст., реалізації виставкових, освітніх та комунікаційних проєктів.

Волонтерами можуть стати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і є дієздатними.

Волонтерство в Музеї – це добровільна діяльність, яка має гнучкий графік.

Так. Неповнолітні можуть бути залучені до волонтерської діяльності за згодою батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, батьків-вихователів або піклувальників з урахуванням обмежень, визначених абзацом 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про волонтерську діяльність».

Ви можете допомогти в таких напрямах:

  • комплектування та оцифрування музейних предметів
  • переклад текстів
  • проведення освітніх заходів
  • фотокореспонденція
  • транскрибування аудіо- та відеофайлів
  • збір усної історії

Відповідну інформацію ви знайдете на сайті вакансій (відкривається в новому вікні). Ви можете також надіслати резюме на електронну пошту info@warmuseum.kyiv.ua. Звертаємо Вашу увагу на те, що волонтерство є формою доброчинної діяльності й передбачає безоплатне виконання робіт або надання особами послуг.

Так, для цього напишіть звернення на нашу електронну пошту info@warmuseum.kyiv.ua

Волонтери можуть безоплатно відвідувати всі експозиції, отримувати рекомендаційні листи й грамоти.

На студентів чекає приємний бонус – зарахування часу волонтерської діяльності до навчально-виробничої практики в разі її проходження за напрямом, який відповідає отримуваній спеціальності (якщо на це є згода навчального закладу).